Odzyskiwanie danych wprawny usługa.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jakie są najlepsze narzędzia Android Data Recovery?

Kiedy musisz odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android, dostępnych jest kilka różnych opcji oprogramowania. Podczas gdy niektóre z nich są bardziej przyjazne dla użytkownika niż inne, dostępne są również bardziej złożone aplikacje. Należą do nich iCare, AirMore, Disk Drill i RecoverGo. Każdy z tych programów do odzyskiwania danych jest skuteczny w odzyskiwaniu danych z różnych rodzajów urządzeń z systemem Android. Zanim jednak dokonasz zakupu, powinieneś dowiedzieć się więcej o ich funkcjach i tym, co mogą dla Ciebie zrobić.

AirMore

AirMore Android data recovery to bogate w funkcje narzędzie, które obsługuje prawie wszystkie scenariusze utraty danych. Może odzyskać pliki, w tym kontakty, pliki multimedialne, historię połączeń, dokumenty i inne. AirMore jest prosty w użyciu i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Odzyskuje wszystkie rodzaje plików, w tym te, które są mocno uszkodzone.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych ma potężne algorytmy i interfejs użytkownika, który sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla początkującego. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android 2.3 i nowszymi. Jest łatwy w użyciu i ma darmową wersję. Dzięki niemu zapiszemy do 500 MB danych. Program obsługuje wszystkie formaty plików i daje podgląd możliwych do odzyskania danych. Potrafi również rozróżnić usunięte i istniejące dane.

AirMore oferuje również rozwiązanie w chmurze i aplikację mobilną. Może połączyć urządzenie z systemem Android z komputerem i oferuje transfer plików, zdalne zarządzanie systemem Android i zarządzanie aplikacjami. Aplikacja oferuje również bezprzewodowe przechowywanie dla urządzeń Apple. Do połączenia wymaga tej samej sieci WiFi, co komputer. Jest dostępna bezpłatnie zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android.

Pomimo możliwości obsługi szerokiej gamy urządzeń, oprogramowanie do odzyskiwania danych AirMore Android ma kilka ograniczeń. Po pierwsze, jest to drogie. Ma również ograniczone funkcje. Darmową alternatywą jest MobileTrans, potężne narzędzie do zarządzania danymi między urządzeniami z systemem Android i iOS. To narzędzie obsługuje wszystkie typy danych, w tym wiadomości tekstowe i pliki audio.

Wiertło tarczowe

Disk Drill to potężne narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Umożliwia dostęp do partycji pamięci i trybu USB Mass Storage w celu odzyskania usuniętych plików. Może przywrócić dane ze smartfona Nexus, Samsunga Galaxy lub tabletu z Androidem. Chociaż nowsze wersje Androida wymagają rootowania, aby uzyskać dostęp do plików systemowych, Disk Drill poprowadzi Cię przez ten proces i dostarczy wskazówek, aby uzyskać maksymalne wskaźniki odzyskiwania.

Oprogramowanie może odzyskać ponad 400 formatów plików, w tym obrazów, audio, wideo i formatów dokumentów. Jego interfejs użytkownika jest prosty w użyciu i zaprojektowany tak, aby zająć jak najmniej czasu. Może nawet wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Pozwala to na odzyskanie dokładnie tych plików, których potrzebujesz, bez spędzania czasu na przeszukiwaniu dziesiątek plików.

Opracowany przez tę samą firmę, która zrobiła Pandora Recovery, Disk Drill to potężne narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Działa z wewnętrzną pamięcią masową, zewnętrzną pamięcią masową i podłączonymi kartami SD. Disk Drill jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi markami urządzeń z Androidem, a nawet działa z urządzeniami z resetem fabrycznym.

Disk Drill to darmowa aplikacja, która pomoże Ci odzyskać utracone lub usunięte dane. Możesz go użyć do odzyskania do 500MB danych. Oferuje również dwie opcje skanowania i posiada obszerną bazę wiedzy. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną i skanować tyle razy, ile chcesz. Darmowa wersja pozwala na podgląd do 500MB plików przed podjęciem decyzji o aktualizacji. Możesz również zakupić dożywotnie aktualizacje, aby uzyskać jeszcze więcej potężnych funkcji.

RecoverGo

Narzędzie do odzyskiwania danych androidowych RecoverGo umożliwia przywrócenie usuniętych danych z urządzenia z systemem Android. To narzędzie jest w stanie odzyskać pliki zarówno z kart SD, jak i pamięci wewnętrznej. Możesz go użyć do przywrócenia usuniętych zdjęć, filmów, dokumentów, historii połączeń, skompresowanych plików i E-booków. Aby użyć tego narzędzia, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą USB. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych, można zobaczyć odzyskane pliki w nowym folderze.

Proces odzyskiwania danych przez RecoverGo trwa kilka minut. Ważne jest, aby podczas tego procesu telefon był odblokowany. Następnie wybierz typy plików, które chcesz odzyskać. Po wybraniu typów plików, oprogramowanie RecoverGo rozpocznie skanowanie urządzenia. Zajmie to kilka minut, więc pozostaw telefon odblokowany aż do zakończenia skanowania. Jeśli telefon zostanie zablokowany podczas procesu skanowania, otrzymasz wiadomość ostrzegawczą.

Narzędzie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może odzyskać wszystkie rodzaje danych ze smartfonów z systemem Android. Ma doskonałe wskaźniki odzyskiwania, wymaga bardzo mało miejsca, jest szybki i niezawodny. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na podgląd możliwych do odzyskania danych i wybór tego, co ma zostać przywrócone. To narzędzie do odzyskiwania danych ma wysoki wskaźnik sukcesu wynoszący ponad 90%.

RecoverGo Android może odzyskać utracone dane z kart SD i pamięci wewnętrznej. Pozwala również na podgląd plików, których potrzebujesz przed odzyskaniem. Jest w 100% bezpieczny w użyciu i ma wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych urządzenia Android za pomocą kabla USB, co czyni go idealnym narzędziem w różnych sytuacjach.

7-Odzyskiwanie danych

Jeśli utraciłeś dane w wyniku sformatowania telefonu z systemem Android, to do ich odzyskania możesz użyć 7-Data Recovery. Program zlokalizuje utracone pliki i przywróci je w różnych formatach. Możesz go użyć do odzyskania zdjęć, filmów i plików audio. Po pobraniu programu będziesz musiał podłączyć telefon lub tablet z Androidem do komputera w trybie dysku.

7-Data Recovery for Android jest kompatybilny z różnymi urządzeniami i formatami plików, w tym SATA, USB i FireWire. Obsługuje również zewnętrzne dyski twarde i sprzętowe RAID. Program współpracuje również z kartami pamięci, takimi jak Compact Flash i Secure Digital. Jego intuicyjny interfejs sprawia, że jest łatwy w obsłudze.

7-Data Recovery for Android obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym Android OS. Może również odzyskać pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej. Oprogramowanie posiada intuicyjny kreator i jest kompatybilne z wieloma różnymi wersjami systemu operacyjnego Android. Program może nawet odzyskać pliki z samego telefonu.

Innym dobrym programem do odzyskiwania danych dla Androida jest EaseUS MobiSaver. Działa poprzez podłączenie urządzenia z Androidem do komputera i przejście przez proces. Może odzyskać usunięte pliki i zdjęcia i pozwala wybrać pliki, które chcesz przywrócić. Oprogramowanie może odzyskać dane z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej, a nawet pozwala na przechowywanie odzyskanych plików za pośrednictwem Dropbox lub Google Drive.

iMyFone D-Back

Jednym z najlepszych sposobów na odzyskanie utraconych danych z urządzenia z systemem Android jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych, takiego jak iMyFone D-Back. Ta aplikacja jest kompatybilna ze smartfonami z systemem iOS i Android i może pomóc odzyskać pliki z niedziałającego telefonu, a także z kopii zapasowych w chmurze. Jednak, podobnie jak inne narzędzia do odzyskiwania danych, iMyFone D-Back nie jest idealny. Dostępne są inne podobne aplikacje, ale iMyFone D-Back jest lepszym wyborem, ponieważ jest bezpieczniejszy, ma zaawansowane funkcje i oferuje bardziej wszechstronne doświadczenie odzyskiwania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android jest łatwe do pobrania i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Obsługuje różne formaty plików i ma wysoki wskaźnik sukcesu. Może pomóc Ci odzyskać dane z urządzenia z systemem Android bez względu na to, co się stało. Obsługuje również odzyskiwanie danych z kont iCloud i iTunes.

Po pobraniu D-Back dla Androida, podłącz swoje urządzenie do komputera przez USB. Zostaniesz skierowany do interfejsu odzyskiwania, w którym możesz wybrać rodzaj danych, które chcesz odzyskać. Po wybraniu danych, narzędzie rozpocznie analizę Twojego urządzenia. Ten proces może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android może odzyskać ponad 11 typów plików Android. Obejmuje to kontakty, kalendarze, ustawienia, wiadomości, pliki multimedialne, dokumenty i aplikacje. Posiada również funkcję podglądu, dzięki czemu można wyświetlić podgląd tego, co zostało odzyskane.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]