Wskazówki dotyczące naprawy ekranu iPhone’a

Być może szukasz naprawy ekranu iPhone’a w Internecie.

Powodem, dla którego musisz go szukać, jest to, że możesz chcieć zmienić ekran iPhone’a. Możesz także naprawić ekran iPhone’a przed jego wymianą lub możesz mieć trudności z robieniem czegoś, co powinieneś być w stanie zrobić. Możesz pomyśleć, że możesz wymienić szklankę swojego iPhone’a. Są dwie strony tego. Jedną ze stron jest zdjęcie iPhone’a i próba użycia śrubokręta, aby go podważyć. Inną rzeczą do zrobienia byłoby użycie taśmy samoprzylepnej, która utrudni podniesienie iPhone’a. Jeśli nie chcesz używać żadnego rodzaju kleju, możesz użyć górnej części iPhone’a i po prostu „przekręcić” go, aby go usunąć. Uważaj na tę część, ponieważ nie chcesz odrywać szyby swojego iPhone’a. Przed rozpoczęciem możesz też wziąć taśmę maskującą i nałożyć ją na górną część iPhone’a.

Następnie najpierw odkręć pokrywę baterii. Jest to bardzo proste zadanie, ponieważ wystarczy wykręcić cztery śruby znajdujące się w komorze baterii.

Teraz musisz wyjąć baterię z iPhone’a, a następnie po prostu wysunąć baterię z iPhone’a. Jeśli nie zrobisz tego od razu, możesz skończyć z brudną baterią, którą będziesz musiał wyczyścić.

Następną rzeczą, którą chcesz zrobić, jest wyczyszczenie górnej części iPhone’a. Obejmuje to czyszczenie obudowy, a także będziesz musiał wyczyścić śruby, aby nie trzeba było lutować żadnych części.

Będziesz musiał wymienić ekran LCD swojego iPhone’a. Ponownie, jest to bardzo łatwe do zrobienia, ale będziesz musiał upewnić się, że umieściłeś trochę taśmy na ekranie, zanim zaczniesz nawet usuwać ekran.

Następnie po prostu wyciągniesz ekran ze skrzynki. Podczas usuwania ekranu ważne jest, aby używać tylko małego śrubokręta, ponieważ posiadany śrubokręt nie będzie w stanie zdjąć całego ekranu.

Po usunięciu ekranu musisz wyczyścić śrubokręt, zanim będzie można go wymienić. Następnie należy nałożyć taśmę samoprzylepną na krawędzie tylnej części iPhone’a.

Możesz łatwo usunąć taśmę samoprzylepną umieszczoną z tyłu iPhone’a. Po usunięciu taśmy będziesz musiał po prostu odwrócić ekran, a następnie zatrzasnąć nowy ekran LCD na swoim miejscu.

Musisz ostrożnie przeciąć kabel, a następnie ponownie podłączyć baterię do iPhone’a. Po wykonaniu tej czynności możesz łatwo zatrzasnąć złącze.

Naprawa ekranu iPhone’a jest dość prosta. Jeśli wykonasz te czynności, będziesz mógł wykonać naprawę ekranu iPhone’a bez poświęcania zbyt wiele czasu lub wysiłku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.